pixelNOVINKYpixel

Listopad 2009

9).Váš názor na TELENOVELY

29. listopadu 2009 v 19:05 Váš názor na...
Thak pište,každý aspoň jednu nebo dwě wěty prosím.Jo a kdo newí muj názor na telenowely a zajímá ho to,thak to napište do komentů.24.10.2009-Tajná show v New Yorku a nové fotky!

29. listopadu 2009 v 17:30 EVANESCENCE

Během tohoto týdne se po internetu vyrojila spousta novinek, skoro každá den jsem četla nové zprávy. Bohužel byly většinou jen portugalsky, takže jsem je překládala do angličtiny přes Google Translator a sami jste viděli, jak takový automatický překlad vypadá :) A na závěr se objevily krásné nové fotky, které nafotil Josh Hartzler. Takže šup do toho:

Ewa Farna-Cicho

29. listopadu 2009 v 16:51 Ewa Farna
Co se wám zdá lepší:Ticho nebo Cicho??Mně Cicho,úžasnýýý<3Inna-Hot

29. listopadu 2009 v 14:06 Videoklipííísky

Kuchtíci Tokio Hotel!

29. listopadu 2009 v 12:10 ♥TOKIO HOTEL♥
http://media.super.cz/215/142150-350x262-war5v.jpg

Žádné strachy, Tokio Hotel nevyměnili mikrofon za vařečku, pouze si před vydáním nové desky Humanoid odskočili do španělské televizní show El Hormiguero, kde v přímém přenosu uvařili špagety.


TH se zúčastní NRJ Music Awards

29. listopadu 2009 v 10:00 ♥TOKIO HOTEL♥


Francouzské rádio NRJ dneska potvrdilo, že se Tokio Hotel zúčastní NRJ Music Awards 2010, které se bude konat 23.1.2010 v Cannes.
Devadesátý první uživatel

28. listopadu 2009 v 22:56 Zablokovaní uživatelé
Je to důležitý,jooo??Jak pro koho theda...
[2] IlousekIlousek | Web | Dnes v 15:25
Ahoj jsem ve Finále SONB tak prosím jestli by jsi pro mě hlásla tu - http://stelushiq-kiss.blog.cz/0911/finale-sonb#komentare jsem tam jako Ilousek...jinak moc díky je to dost důležitý..

World Behind My Wall/Lass Uns Laufen DOWNLOAD DAY

28. listopadu 2009 v 21:39 ♥TOKIO HOTEL♥
Tohle vzniklo od italského fanklubu - 18. prosince vychází singl "Lass Uns Laufen/World Behind My Wall" - a my bychom mohli evropskou akcí podpořit Tokio Hotel a dostat je na vrchol všech hitparád.
Co pro to musíte udělat? Kupte si 18. prosince singl před iTunes. Nejlépe dvakrát, v německé a v anglické verzi.
Kdo nemá kreditní kartu, může si obstarat předplacenou kartu iTunes, která je k dispozici například u Saturn a MediaMarkt.
Více informací naleznete přímo na italském fanklubu
Bill Kaulitz wyswětluje swůj nowý styl

28. listopadu 2009 v 20:41 ♥BILLÍSEK KAULITZ♥

Šperky
Bill vždy rád nosí šperky. Jeho nejnovější oblíbený kousek: Stříbrný řetízek s klíčem. "Líbilo se mi to a proto jsem si to dopřál." Nejraději Bill nakupuje u hamburského designéra "Elfcraft". Prsten si příležitostně navhne sám.

Dáda Patrasowá-Písničky+Widea

28. listopadu 2009 v 16:25 Dáda Patrasová
Jsou tu jen nějaké,které jsem našla na youtube.Jinak jich má samozřejmě mnohem wíc.
Dáda Patrasová-Životopis

28. listopadu 2009 v 13:44 Dáda Patrasová
Narodila se 27. dubna 1956 v Praze, v umělecké rodině. Otec profesor Karel Patras, sólový harfenista ČF a docent AMU a maminka Věra Patrasová, zpěvačka filharmonického sboru, která zažila ještě Václava Talicha, ji vedli lásce k hudbě. Dáda má starší sestru Věru a staršího bratra Vladimíra, kteří se umění profesionálně nevěnují.

Již jako malá holčička účinkovala Dáda v několika televizních pořadech, jako dítě z umělecké rodiny navštěvovala hodiny klavíru, chodila do výtvarného kroužku, navštěvovala Kuhnův dětský sbor, věnovala se ale také sportu - konkrétně sportovní gymnastice a později chodila i do kroužku dramatického, k paní Jiřině Steinmarové a paní Jiřině Stránské. Tyto dámy ji také připravovaly ke zkouškám na konzervatoř. I na Státní konzervatoři navštěvovala hodiny hry na klavír a kytaru. Po absolutoriu byla na základě konkursu přijata Jiřím Suchým do divadla Semafor. Tady hrála v Kytici, Smutku bláznivých panen, Kdyby tisíc klarinetů, Slečně v sedmé řadě, Vetešníkovi…. V rozhlase účinkovala v kabaretech Červená sedma Ondřeje Suchého a Oldřicha Dudka a Ondřej Suchý se postupně stal jejím dvorním textařem. Dáda v té době začala navštěvovat hodiny zpěvu u profesorky Jaroslavy Bernardové a začátkem devadesátých let pak navštěvuje zpěv u Lídy Nopové.

Musiqtone.com:Tokio Hotel interview

28. listopadu 2009 v 12:37 ♥TOKIO HOTEL♥
Právě jste vyhráli cenu za nejlepší kapelu na EMA proti Black Eyed Peas, Green Day, Kings of Leon a Jonas Brothers. Jak jste se cítili, když jste se dozvěděli, že jste porazili tak známé kapely?
Bill: Je to skvělý pocit a byli jsme dokonce poctěni tím, že jsme byli s těmito kapelami dokonce nominováni! Obdivujeme je a tolik respektujeme je a vyhrát tuto kategorii je neuvěřitelné. Díky znovu našim fanouškům…jste ti nejlepší!

Smazáno SB Jacksonka

28. listopadu 2009 v 0:36 SBéčQa
Je mi líto,ae je to k ničemu...Dříwe to bylo welmi dobré SB,potom jsem si ji smazala,jelikož zrušila blog a pak se wrátila a bylo to opět dobré SB.Sice ne jako dříwe,ae to newadí.
Bohužel už asi měsíc se mi neozwala a newydala žádný článek,thakže přicházím o další SB(už jich mám jen 13 z 20ti,thakže budu asi hledat nowá SB...).
Blog naleznete ZDE.

Jak dopadl duel na OČKU?

26. listopadu 2009 v 20:05 ♥TOKIO HOTEL♥
Thak určitě se mnozí z wás díwali nebo už to wědí,ae i thak to sem napíšu:Wyhráli TH a musim říct,že sem s tim i počítala:-) I přesto jsem "zahulákala" radostí,když sem se na to díwala a oni najednou řekli,že wítěz jsou Toki Hotel
Mohlo to být delší,ae newadí,alespoň něco.Někdy w prosinci má být na OČKU speciál TH,thakže se těšííím.
Mimochodem,kdyby někoho zajímalo,o kolik hlasů wyhráli TH,thak myslimže o 23 a bylo tam i wíce fanynek TH než LP,thakže bez komentáře...x)

http://i.idnes.cz/09/112/gal/NH2f0dff_LP_Vs_THweb.jpg

TH-Teen.comTV interview

26. listopadu 2009 v 19:50 ♥TOKIO HOTEL♥
Ten prwní klip nemá chybu,super,miluju je!!!:-)