pixelNOVINKYpixel

Sloh-Tentokrát zvítězilo dobro nad zlem

26. ledna 2010 v 16:15 |  Škola
TENTOKRÁT ZVÍTĚZILO DOBRO NAD ZLEM
Nikdy nezapomenu na to,co se mi stalo přesně před rokem.Byl to pro mě příšerný zážitek,ale zároveň pro ostatní také poučný.
Evu,nejhorší bývalou spolužačku,měli všichni rádi.Byla velmi sebevědomá,měla mnoho kluků a byla oblíbená snad na celé škole.Podle mého názoru se s ní lidé kamarádili hlavně proto,že se jí báli a nechtěli,aby je pomlouvala.Já byla však jiná.Nikdo mě ve třídě neměl rád,obzvlášť ona ne,ale už jsem si zvykla.
Jednoho dne o přestávce Eva začla křičet přes celou třídu:,,Ty mrcho,takže ty jsi mi ten mobil ukradla!".Vůbec jsem nevěděla,o čem to mluví.Ale pak jsem si vzpomněla,že jsem jí dříve mobil záviděla a ona si myslela,že jsem jí ho ten den,co byla zatím na záchodě,vzala.Ale to nebyla pravda.Ještě ten den to řekla třídní učitelce a ta mi skoro bez rozmýšlení dala napomenutí třídního učitele,aniž by se mi alespoň podívala do tašky,zda tam ten mobil vůbec mám.Asi tak učinila kvůli tomu,že mě nikdy neměla ráda.
Další dny byly snad nejhorší v mém životě.Všichni se na mě dívali jako na zlodějku,jedna menší holka mi dokonce řekla,že ve škole nemám co pohledávat.Cítila jsem se strašně.
Ovšem asi po týdnu,co se stala ta "krádež" se projevila pravda.Eva vytáhla zřejmě omylem svůj mobil z tašky a všichni se diví:,,Evo!Co ten mobil?".Eva jen mlčí a začíná se červenat.Všem to došlo a všichni se mi omluvili.Eva si to všechno prostě vymyslela a nastražila na mě lest,abych to měla ještě horší.Ale prozdradila se.Hned druhý den jsem ji ve škole už neviděla,přestoupila totiž jinam.
Je to zajímavé,ale najednou se ke mně všichni hrnuli a omlouvali se mi,dokonce i má teď už bývalá třídní učitelka.
Již uběhl zmiňovaný rok a já jsem konečně oblíbená.Moji bývalí spolužáci mě zdraví a jsem s nimi v kontaktu.Jsem ráda,že zvítěžilo dobro nad zlem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KaTHulle KaTHulle | Web | 26. ledna 2010 v 16:40 | Reagovat

DOOST DOBRÝ !
Já mám ze základky blbí vzpomínky. Od první do třetí třídy sem chodila do školy v mé vesnici - to bylo celkem v pohodě. Ale pak sem přestoupila do jiné školy, protože u nás ve vesnici je škola jen do třetí třídy. Tak sem přestoupila tam. A děsně sem se bála novejch lidí a prostředí .. Takže sem byla taková neprůbojná, tichá ... Děcka to vycítili a začali mi nadávat.. Jenže já to nikomu neřekla takže od čtvrté do páté třídy se mě děcka "štítili" vyhejbali se mě, nadávali mi aji sem se s nima kolikrát prala. Posmívali se mě třeba mýmu účesu, kterej sem do té doby nijak zvlášť neřešila a nosila sem jen culík ... Mýmu oblečení ... A tak .. prostě všemu .. Nikdo se se mnou nebavil ... Myslím že sem to pak řekla učitelce a ta to řekla na rodičáku, ale to se taky ještě nijak neřešilo. Až pak na druhým stupni v šesté třídě, kdy sme dostali jinou učitelku. Všechno se začalo zlepšovat až v osmičce .. Nerada na to období vspomínám a proto vždycky když se v mojí třídě začne někdo někomu posmívat tak dám ruce pryč a nebo se toho člověka zastanu. Prostě šikanu nesnáším !
Ani nevím co to sem píšu .. neřekla sem to hodně lidem ... Si asi druhá komu sem to řekla :-D:-D

2 ViNi ViNi | Web | 26. ledna 2010 v 17:30 | Reagovat

Ty jo, máš bezva představivost :) Fakt nádherný ... mě by něco takovýho trvalo dlouho vymyslet :) Takže kdybych byla učitelka tak bych ti dala za 1* :)

3 k!k!-Sb♥♥♥ k!k!-Sb♥♥♥ | Web | 2. února 2010 v 16:44 | Reagovat

to je dost dobrýýý ae je to dobře ze se prozradila :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama