pixelNOVINKYpixel

Červenec 2010

POZASTAVENÍ BLOGU14

23. července 2010 v 12:47 Blog
Thakže jak už sem dříwe psala,jedu na morawu a budu tam 14 dní.Potom tu zas budou přibuzní z moravy,thakže wůbec newim,jak budu nablgou často.Každopádně počítejte s tím,že minimálně 16 dní obíhat nebudu,nezlobte se,ae snad to chápete:) Oběhla jsem předewčírem a dnes.Jinak sem přednastawila celkem dost článků,thak se můžete těšit,ae budou zweřejněny asi až za týden nebo déle.
Doufám,že si užíwáte prázky,protože já ano!:) We Španělsku to bylo skwělé,klidně bych tam ještě pár dní zůstala.Fotky někdy možná dodám.Koupila jsem si růžowý náramek,růžowo-stříbrný řetízek a tričko+peněženku s Tokio Hotel:))Thakže celkowě skwělá dowolená...x)
Pokud ste zažili něco zajímawýho,thak mi určo napište,zajímá mě to.x)
Jinak mě mrzí,že si nikdo kromě jednoho SB(mé spolužačky Saskie) nepřečetl ten dlouhý článek,který mi dal zabrat aspoň 45 minut a to sem to pro wás wšechno napsala a sehnala i fotky+widea,páč ste se o to dost zajímali x(( Thak jesi by ste byli tak ochotní a přečetli by ste si to,aspoň něco.Hlawně thaky ten konec,páč tam je něco o obíhání,akcích,prázdnin atd.Doufam,že to naprawíte,děkuju...:)Je to TADY.
By WerdunQa.

Sloh-Čekání na lásku

18. července 2010 v 10:35 Škola
ČEKÁNÍ NA LÁSKU
     Budu vám vyprávět můj milostný příběh,který trvá a pokračuje již do této přítomnosti.
     Vždy jsem si přála mít kluka a zažít lásku,ale ne jen tak na potkání,nýbrž na celý život.Zkrátka kluka,se kterým bych byla až do dne,kdy by jeden z nás ležel na smrtelné posteli.Pocit,že jsem svého vysněného kluka nalezla,se ve mně objevil v mých čerstvých sedmnácti letech,kdy jsem se seznámila s Martinem,o dva roky starším studentem gymnázia,který se  k nám do města přistěhoval.Tehdy jsem venčila mého psa a v parku jsem narazila na úžasného kluka s tajemně tmavýma očima,které se nedaly přehlédnout.,,Ahoj.Promiň,že tě vyrušuji,ale ten tvůj nádherný úsměv nelze přehlédnout"řekl mi a já stojím jako solný sloup.Zmohla jsem se jen na obyčejné "děkuji" a náš hovor navázal opět on,Martin,jak se mi zanedlouho představil.Povídali jsme si přibližně hodinu a já měla pocit,jako bych ho znala snad od dětství.Musím ale přiznat,že více toho namluvil on,jelikož byl komunikativnější.Nejlepší zjištění bylo,když mi oznámil adresu svého domu.Zjistila jsem totiž,že bydlí pouze o pár metrů dál než já.Dny ubíhaly a my jsme věděli,že jsme se prostě našli.Zažívali jsme spolu mnoho krásných okamžiků a užívali si každou volnou chvilku strávenou společně.
     Náhlý zvrat v mém životě nastal o dva roky později.Martin mi totiž jednoho večera známil:,,Je mi to moc líto,Katko,ale pozítří se musím odstěhovat s rodiči do Ameriky,jelikož si tam otec našel práci a pro mě by bylo výhodné studovat tam na gymnáziu."Když jsem slyšela tuto nejhorší větu v mém životě,myslela jsem,že to psychicky nezvládnu.V ten den,když jsem se s ním těsně před odjezdem loučila,řekl mi,že mi přeje mnoho štěstí  a že mě bude vždy milovat.Po jehu odjezdu jako by skončil můj život,srdce mi říkalo,že nemá cenu žít,ale já v hloubi duše doufala,že se z té prokleté Ameriky jednou vrátí.Odmítala jsm všechny kluky,kteří o mě měli zájem,protože jsem pořád chtěla jen jeho,Martina.Dočkala jsem se.
     O pět let později,tedy když mi bylo dvacet čtyři let a studovala jsem na vysoké škole pedagogické,jsem šla po náměstí a srdce se mi rozbušilo,když jsem ho spatřila.Byl to on,moje vysněná láska Martin.Jakmile jsme si navzájem pohlédli do očí,vpadli jsme si do náruče.Rozbrečela jsem se štěstím a on také.Po pár vteřinách mi sdělil,že jeho rodiče zemřeli při autonehodě a sám tam žít nechtěl,navíc jsem mu prý neustále scházela.Žádný vztah mezi tím,co byl v Americe,nezažil,takže jsme na tom byli úplně stejně.Řekl mi:,,Už nikdy tě neopustím,slibuji."A dodržel to.
     Již oběhlo několik let a já žiji spokojený život s Martinem a s našimi dětmi.Věřím,že když člověk půjde hledat lásku tak jako já,dočká se odměny.

Tom a Bill na koncertě Prince(fotky)

18. července 2010 v 9:20 ♥TOKIO HOTEL♥
Je tam i Simone,Natalie,Gordon a prý i Andreas,ae to newim přesně kdo je xD:)


Láska si nevybírá

17. července 2010 v 19:18 Kulturní deník
Autor-Katarína Gillerová
Ilustrace-nebyly použity
Vydalo-nakladatelství Motto
Rok vydání-2005
Počet stran-252
Hlavní postavy:
Dominika
Deniska
Daniel
Patrik
rodiče Dominiky a Denisky

Láska si nevybírá je romantický zamilovaný román snad pro všechny věkové kategorie.Dominika a Deniska jsou nerozlučné sstry,které spolu mají velmi dobrý vztah.Deniska je o pár let starší a vdává se za Daniela,do kterého se hlavní hrdinka knihy,Dominika,nešťastně zamiluje.Nikomu o tom ale neřekne,až později své nejlepší kamarádce Lence.Ta je totiž také nešťastně zamilovaná,do čitele,se kterým má vztah,ale nakonec s ním samozřejmě není.Deniska je těhotná,ale ne s Danielem,ten však nic netuší.Za pár let se zabila a Daniel zůstal sám se synem Denisem.Na konci knihy si Daniel uvědomí,že by Dominika mohla být ta pravá,a tak je Dominičino přání splněno-Dominika a Daniel jsou spolu.
Musím říct,že tento román jsem si naplno užívala a vím jistě,že se k němu brzy vrátím.Je naprosto dokonalý a všem ho mohu jen doporučit.Během čtení mi ukáplo i pár slz.Už omalička jsem blázen do telenovel a tato kniha,jako jedna z mála,telenovelu připomínala,proto mi nedělalo potíž přečíst za den aspoň padesát stran.

Berlínský Prince-Show se stala párty

17. července 2010 v 15:19 ♥TOKIO HOTEL♥
Prince poctil Waldbühne a tam panovalo nadšení. V davu byly dokonce i celebrity.

[...]

Yu10

17. července 2010 v 12:18 ♥CINEMA BIZARRE♥

NJ-měsíce

17. července 2010 v 10:20 Škola
Januar
Februar
Marz(přehláskované a)
April
Mai
Juni
Juli
August
September
Oktober
November
Dezember

NJ-předložky

17. července 2010 v 9:50 Škola
3.PÁD
z-aus
u,při-bei
naproti-gegenuber(přehláskované u)
s-mit
do,podle,po-nach
z,od,o-von
k-zu
od-seit


4.PÁD
do-bis
pro,za-fur(přehláskované u)
bez-ohne
skrz,přes-durch
proti-gegen
za-um

Stá první návštěvnost

16. července 2010 v 21:27 Návštěvnooost
Navstevnost za minuly tyden (28.6. 2010 - 4.7. 2010) je:
Pondeli: 11
Utery: 16
Streda: 7
Ctvrtek: 8
Patek: 9
Sobota: 8
Nedele: 7

Celkem: 66

Bravo 14/10

16. července 2010 v 21:16 BRAVO
INFO: Nové Bravo je tu! - foto

Ewou Farnou & Miro Šmajdou

S kým se probouzí Miro?
Ewa: "Kromě The Sims ujíždím na Harrym Potterovi a chytla mě i střílečka Counter Strike!


Stars chameleoni!

Vypátrali jsme po starých fotkách a ukážeme ti, jak vypadaly tvé oblíbené hvězdy před několika lety!

BRAVO přináší do kin ZATMĚNÍ

20 VĚCÍ, KTERÉ MUSÍŠ VĚDĚT!

Facky, ulítlí rodiče a tajné lásky! Prozradíme ti, co se děje u partičky z "Twilight ságy" a všechno, co musíš vědět o filmu Zatmění!

Report: MISS ELLIE (+17)

JAKÝ BYL ŽIVOT NEJOŠKLIVĚJŠÍHO PSA SVĚTA?

Ellie vystupovala často v televizi a na světových výstavách získávala jednu speciální cenu za druhou. Začátkem května se ale vydala do psího nebe a fanouškům z celého světa to zlomilo srdce...

BEACH PARTY!

aneb Hvězdy na pláži!

Jak si užívají v nějvětších vedrech! Mrkni na hvězdy v plavkách! Justin Bieber, Ke$ha, Zac & Vanessa, Cole Sprouse, Selena Gomez a další stars v akci!Z deníčku neobyčejné patnáctky

16. července 2010 v 16:05 Kulturní deník
Autor-Sandra Lanczová
Ilustrace-nebyly použity
Vydalo-vydavatelství Víkend
Rok vydání-2005
Počet stran-157
Hlavní postavy:
Nera
Michael
Anna
Mirka
Tomáš
Antonio
Lucilie

Strašidelný a zároveň hororový román jsem dostala k narozeninám od mé nejlepší kamarádky a opravdu toho nelituju.Vypráví o skoro patnáctileté dívce Neře,která je zvláštní tím,že má pravé zlaté vlasy a zajímavé schopnosti.Je totiž Nedotknutelná,což znamená,že se může bavit s duchy a dotýkat se jich.Seznámí se s duchem s Annou,která se ji však pokouší zabít.Nakonec se nikdy neukáže,protože ji Nera vysvobodí.Dále se Nera setkává s nebezpečnými vlkodlaky a upíry,zažívá mnoho dobrodružství,ale také jí jde o život.Několikrát ji zachrání padlý anděl Michel,se kterým má vzath.Na konci knihy ale Michael zemře,protože ho zajede autobus.
Nikdy jsem nečetla ještě podobný hororový román,proto ho považuju za zatím nejzajímavější.Kniha mě moc bavila a častokrát jsem Neru litovala.Milju horory,magii a tajemno,ale zároveň mi z toho běhá mráz po zádech a to i při čtení.Konec byl velmi smutný,nečekala jsem totiž,že Michael zemře.

Tom a Bill Kaulitzovi nawštíwili koncert Prince

16. července 2010 v 15:15 ♥TOKIO HOTEL♥
Úterý v 12:08 | Evule |  ČlánkyBerlin. Účast na jediném německém koncertu popové hvězdy Prince v pondělí večer v berlinském Waldbühne ohlásilo mnoho celebrit.

Mezi 15.000 návštěvníky (míst bylo 22.000) se také vmísili Kaulitz-bratři, Bill a Tom z Tokio Hotel. Bill překvapil neobvykle jednoduchou elegancí bez obvyklých nesmyslů na obličeji. Bratr Tom se skrýval za obrovskými slunečními brýlemi. Spatřeni byli také Silbermond, Jan Delay, Alexandra Maria Lara a její britský manžel Sam Riley stejně tak jako Peter Fox. Všichni - vyjma samozřemě Kaulitz-bratrů - si na vystoupení 52letého Prince libovali ve vzpomínkách na 80. léta.


Bill a Tom budou w Catanii

16. července 2010 v 12:14 ♥TOKIO HOTEL♥
Tokio Hotel Italy těší, že může zveřejnit informaci, že Bill a Tom budou hosté na MTV TRL on Tour v pátek, 16. července, aby zde představili nový materiál Tokio Hotel a nově vydané LIVE DVD/CD Humanoid City Tour - s koncertem natočeným v Miláně.

Návštěva kapely nás dělá pyšnými, protože díky naší tvrdé práci se nám podařilo dostat kapelu do iižní Itálii, aby něco vrátili i fanouškům, kteří neměli tu šanci vidět je během jejich promo-turné a koncertů ve střední a severní Itálii.

Doufáme, že jsme vás s tímto potěšili, a proto vás očekáváme v Catanii - teď už nejsou výmluvy!


Prázdniny,akce

8. července 2010 v 21:13 Jááá
Thakže jak sem slíbila,rozepíšu se wám tu o rozlučáku,wyswědčení,wyřazení,o prázdninách, posledním zwonění apod.bude to dlouhý článek a budou zde i widea a fotky z určitých akcích.KONEC POZASTAVENÍ BLOGU13

8. července 2010 v 13:23 Blog
Thakže už sem se wrátila z moravy,asi předewčírem:) Wčera i dnes sem oběhla SB,teď přednastawím několik článků a napíšu wám dlouhej článek ohledně mých akcí,pozastavení a prázdnin.TH wystoupí na SINGFEST festiwalu w Singapuru

6. července 2010 v 15:25 ♥TOKIO HOTEL♥
Středa v 16:47 | Evule |  News
Tokio Hotel budou 3. srpna 2010 vystupovat na festivalu SINGFEST v Singapuru!

Tady jsou další detaily:

3. srpna (úterý)
1. Katy Perry
2. Tokio Hotel
3. Wonder Girls
4. Orianthi

4. srpna (středa)
1. Kanye West
2. Diane Birch
3. July Black

5. srpna (čtvrtek)
1. Smashing Pumpkins
2. 30 Seconds to Mars
3. Ian Brown

Místo: Fort Canning Park
Datum: 3. - 5. srpna 2010
Začátek v 18.00 hod (vstup v 17.00 hod) - singapurského časuBravo Girl! 14/10

6. července 2010 v 13:10 Bravo Girl!INFO: Nová Girl je tu! - foto

MÓDA & TRENDY
4 Trendy IN versus OUT
16 Móda Rovnice módy: 7 hadříků = 5 modýlků


BEAUTY&BODY

20 Beauty Bella a její look

TEST & FUN

8 Trpíš Biebermánií?
9 Větší trapas bere! Tvoje karetní "tfuj" hra:-)
32 Mega balík letních her!


LÁSKA & KLUCI

12 Věř si! Kluci tě vidí jinak!
14 Jaká barva holčičích vlasů u kluků vede?
18 Jsi ready na své Summer of Love?
29 Nebuď na to sama!
30 Jiný kraj - jiný mrav... Připrav se na borce z ciziny!


INTIM

24 Poradna s Laurou


ACTION

22 Jak se "vyrábí" modelky
36 Prázdninová burza super cen!
38 Horor story


STARS

6 Miley Cyrus: "Jsem tááák zaláskovaná!"
19 Top/Flop Lady GaGa


V KAŽDÉM ČÍSLE…

40 Fotoromán
46 Drby
48 New horoskop
50 Křížovka
51 Dopísky


Stá návštěvnost

6. července 2010 v 11:09 Návštěvnooost
Navstevnost za minuly tyden (21.6. 2010 - 27.6. 2010) je:
Pondeli: 10
Utery: 16
Streda: 10
Ctvrtek: 9
Patek: 13
Sobota: 23
Nedele: 18

Celkem: 99