pixelNOVINKYpixel

Tokio Hotel wywrací pomluwy o předchozí náwštěwě Singapuru

18. srpna 2010 v 13:42 |  ♥TOKIO HOTEL♥
Byl to první výlet německé pop-rockové kapely Tokio Hotel v Asii poté, co zde byli pozváni jako hostující účinkující na Audi Fashion Festival v dubnu.

Samozřejmě, že čtyři mladí muži, kteří vyrostli v malé vesnici nedaleko Magdeburku zažili jejich přiměřený podíl kulturního šoku.

Kvarteto skládající se ze zpěváka Billa Kaulitze (20), jeho dvojčete/kytaristy Toma, basisty Georga Listinga (23) a bubeníka Gustava Schäfera (21) - dokonce opustili od našich "zábavných příběhů".

Bylo oznámeno, že T
om dva dny trpěl bolestmi hlavy a viděl rozmazaně poté, co se předávkoval viagrou, která mu byla prodána v Taiwanu, na jedné ze zastávek nedávného propagačního turné Tokio Hotel.

Na jeho špatnou zkušenost s malou modrou pilulkou řekl The New Paper přes telefon z Německa: "Jo, budu víc opatrný (když jsem s asijskou dívkou), ale byla by to zábavná zkušenost a myslím, že to lidé potřebují."

"Myslím, že tentokrát to možná zkusí Georg. Víte, jeho přítelkyně není moc pěkná, tak možná je dobré vzít viagru do Evropy."

Tokio Hotel se vrátí do Singapuru příští měsíc, aby udělali koncert na hudebním festivalu SingFest.

Letošní ročník zahrnuje i Katy Perry, Kanye West, Smashing Pumpkins, 30 Seconds To Mars a Wonder Girls.

Před SingFest budou mít kluci v Kuala Lumpur globální koncertní sérii MTV World Stage.

Údajný párty-milují playboy Tom byl zaskočen tím, jak přísný je Singapur vzhledem k trestu smrti za obchodování s drogami.

Řekl: "O těchto zákonech jsem říkal německému tisku. Na letišti jsme museli podepsat papír, že když si s sebou vezmeme drogy, budeme zabiti!"

Ok, takže Tom byl očištěn od jakýchkoliv nelegálních látek.

Ale Bill si vzpomněl na spáchání trestného činu, když byl ve městě - na ulici vyplivl žvýkačku.

Řekl: "Zapomněl jsem, že to nemůžu udělat, protože v Německu do děláte pořád, není to zakázané."

"Myslím, že to bylo někde v taxíku. Bylo to legrační, ale nechci zničit tohle krásné město, takže si myslím, že už to nikdy znovu neudělám."

Ale nejvíc dramatický vrchol bylo pozvání jiných dvojčat na jednu akci.

Od jistých zdrojů víme, že Bill a Tom se hašteřili s Deanem a Danem Catenovými, návrháři módní značky DSquared, právě před Audi Faashion Festivalem, který otevírali s jejich nejnovějších kolekcí.

Během DSquared Fashion Show tady Tokio Hotel vystupovali akusticky.

Nakonec Bill a Tom sledovali přehlídku z první řady a vystupovali až potom.

Dokonce se tu mluví i o tom, že Kaulitz dvojčata údajně hodila oblečení od DSquared, které měly být součástí show St Regis Hotel, kde byli ubytováni.

Ale když jsme požádali o vysvětlení, Bill zněl zdrceně a fámy okamžitě sestřelil.

Řekl: "Ne, ne, ne… máme se velmi moc rádi. Potkali jsme se na show, jsou to opravdu milí, zábavní kluci a jejich oblečení se mi opravdu líbí."

"Vidíme se velmi často, protože navrhli naše oblečení pro naše Welcome To Humanoid City evropské turné a byl jsem na přehlídkovém molu v Milan Fashion Week."

"Nejsme s nimi nespokojení, všechno cool."

"Pracujeme tady společně, ale není to tak, že všechno děláme s DSquared."

Světový pohár

Zatímco jsou zpátky doma v Německu, za poslední měsíc sledovali každý zápas na Mistrovství světa - přestože na fotbal "moc nejsou".

Bill, vždycky diplomatický frontman řekl: "Německý tým odvedl dobrou práci, jsme na ně opravdu pyšní. Třetí místo není tak špatné."

Takže byl také pyšný na současnou celebritu, chobotnici Paula, která správně předpověděla všechny výsledky německých záparů
a finále světového šampionátu?

Bill křičel: "Slyšel jsem o tom! Bylo to docela zajímavé, že měl tolikrát pravdu. Na začátku, když jsem ho viděl v TV, myslel jsem si: ok, možná se něco takového stane jen občas."

"Na konci jsem byl úplně překvapený, každý zápas odhadl správně. To je druh zázraku!"

"Ale nevím, co se teď stalo s Paulem."

Měl na mysli to, že Němci mu vyhrožovali smrtí.

Bill pokračoval s nádechem empatie: "To by bylo opravdu opravdu špatné, takže doufám, že Paul je stále naživu."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama