pixelNOVINKYpixel

Kaulitzovi se zastáwají zwířat

25. listopadu 2010 v 14:50 |  ♥TOKIO HOTEL♥
Tohle je úplně nádherný,že se takle zastáwaj zwířat,hlawně Bill:-*Je to od ncih moc hezký a mírumilowný.Já na cirkusu byla asi 3 krát když sme byla malá a to sem newěděla,že se tam zwířata w podstatě trápí.Ae samozřejmě ne wšude:) Btw.Hroozně jim to tam slušííí♥


Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi z německé mezinárodně úspěšné rockové kapely Tokio Hotel protestují s náročným fotomotivem proti nsazení zvířat do zábavního průmyslu. "Otroci zábavního průmyslu: Divoká zvířata ven z cirkusu!" zní slogan, se kterým se hudebníci poprvé zapojili do PETA-kampaně.

Připoutaní řetězy a rozmazaní krví se Bill a Tom ukazují v tmavém prostředí. Tento motiv bude zveřejněn mezinárodně. Kromě Evropy bude k vidění také v USA a Asii.


"Jen si představte, že zvířata jsou držena po celý jeijch život takto,!" říká Bill. Cirkus s vystoupeními zvířat musí být zakázán, existuje spousta zajímavých alternativ!"
Hudebníci chtějí konkrétně apelovat na rodiče, kteří často chodí se svými dětmi do cirkusu, kde je tento motiv ukazován. "Právě rodiče v tomhle potřebují rozvíjet povědomí," říká Tom.

Dva vegetariáni také uvažují o spolkové vládě. 17. října 2003 Spolková vláda jednomyslně poslala jasný signál spolkové vládě a v usnesení hlasovalo pro zákaz volně žijících zvířat (hlavně sloni, opice, medvědi) v cirkusech. Spolková vláda s tím ale nijak pokročila a nechává zvířat i nadále týrat!

Nedávný průzkum zástupců Společnosti pro pro výzkum spotřebitelů v Norimberku (duben  2010) jasně ukazuje, že dvě třetiny volně žijícíh zvířat v cirkusech už nejsou aktuální. A také spolková komora zvěrolékařů v dubnu 2010 vyslovila jasné slovo a z důvodu ochrany zvířat zažádala o zákaz divokých zvířat v cirkusech.

Zatímco evropské země jako Rakousko, Dánsko, Švédsko, Bulharsko a jiné už dávno  vyslovily zákaz volně žijících zvířat, spolková vláda zůstává pasivní a utrpení zvířat nezná.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama