pixelNOVINKYpixel

Teen-Tiskowá konference s Tokio Hotel

26. listopadu 2010 v 13:10 |  ♥TOKIO HOTEL♥
OMG! To byl dneska den. V časných ranních hodinách jsme poslali (naši posádku) do centra São Paulo, kde byla tisková konference s Tokio Hotel. Kapela, která přijela do naší země kvůli prezentaci, přijala novináře a fotografy a mluvila o koncertu, novém DVD, Humanoid City Live a kariéře.

Rozhovor začal o trochu později. Ale poté, co jsme byli s kluky tváří v tvář, zapomněli jsme na to. Po celou dobu jsme byli na Twitteru. Pokud jste se na něj nedívali, tak se podivte, uvidíte tam cool věci, o kterých mluvili.


Tokio Hotel po celém světě - Bill řekl, že mu připadá nejohromnější, jakým způsobem se lidé dostávají k jejich hudbě, především díky internetu.

Tokio rodina - Opět Bill, jako řečník kapely, vysvětlil, že mají s Německem speciální příběh. Ale všechny země jsou důležité. Je to Tokio Hotel rodina.

Koncert v Brazílii - Jeden z cílů kapely, bylo mít koncert v koncerty v Jižní Americe. A to je důvod, proč jsou opravdu šťastní a nadšeni cítit energii lidí dnes večer na koncertu.

Tom a Bill do USA - Ptali jsme se, jestli pobyt dvojčat v USA nějak ovlivní další album. Roztomile řekli, že jiné nebude, protože už Humanoid byl pro produkován v Los Angeles. Abychom řekli pravdu, tato cesta je kvůli jednodušší produkci a kvůli tomu, že je všechno pohodlnější.

Kempující fanoušci - Ano, Teen se také zeptal, jestli věděli, že fanoušci kempovali před Via Funchal. Všichni viděli videa na internetu a připadá jim to opravdu neuvěřitelné. Řekli jsme jim, že @ naakaulitz cestovala autobusem 25 hodin do São Paulo, aby je viděla. Víte, co Bill řekl? "Ach můj bože! Já jsem tady letěl letadlem 30 hodin a už jsem to nemohl vydržet... To je opravdu neuvěřitelné! Je cool znát příběhy tolik oddaných fanoušků."

Billova svůdnost - Zpěvák přiznal, že si sám o sobě nemyslí, že je krásný, jak fanoušci o něm říkají, ale je šťastný, že to ví. V tom okamžiku Tom také dodal: "Všechno to jsou blbosti!" Všichni se zasmáli..

Proces skládaní - Bill řekl, že když přijde inspirace, nahraje si něco do mobilu nebo si to zapíše. Také řekl, že si dokonce zpívá ve sprše. Popravdě tvůrčí proces není nikdy stejný. Kluci mají nové studio a nechávají inspiraci přijít, žádný spěch. Někdy ani nehrají…jen jedí pizzu a hrají stolní tenis.

Billův vzhled - Jakmile Tom tuto otázku uslyšel, odpověděl před Billem: "Obklenout se mu trvá 2 minuty, ne 5 hodin.." vtipkoval. Bill řekl, že vzhled je v jeho životě přirozený. Probudí se a prostě se takto oblékne - nebere si hodiny na výběr oblečení. Ale ukázalo se, že jeho nový účes je mnohem snadnější než ty ostatní. Řekl, že mu na přípravu stačí 5 minut.

Dělali jsme si seznam toho, co jsme viděli. Chcete to vědět?

- Bill vešel do místnosti se sklenkou coly (led + citrón) a sdílel ji s bratrem. Oba pili ze stejné sklenice!
- Tom chtěl vodu, ale měl skleněnou láhev a tak potřeboval vývrtku. Fotograf mu nakonec pomohl.
- Georg a Tom stáli a dělali nepatrné vtipy s gesty, které tu nemůžeme reprodukovat ;)
- Na konci tiskové konference se Bill přilepil k židli kvůli jeho kšandám.
- Při odpovídání našich otázek se Bill podíval přímo do našich očí a ukončil to úsměvem.
- Jakmile skončilo focení, všichni odešli z místnosti, ale Bill tam stál a ukazoval svoje tetování Freiheit 89. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama