pixelNOVINKYpixel

Únor 2011

POZASTAVENÍ BLOGU17

25. února 2011 v 14:39 Blog
Konečně nám začaly jarní prázdniny a odpočinu si od tý blbý školy,we který teď absolutně nesthám,furt jen píšeme:( Wčera pozdě w noci sem oběhla SB a oběhnu je přibližně za týden,protože za chwíli jedeme k babičce na moravu a wracíme se w pátek a když budu mít u sestřenice minimální přístup na internet,tak tady na blogu nebudu.Články sem nepřednastawila,proto nic nečekejte. Co se týče změny blgou,nejsem wůbec spokojená a zdá se mi to zbytečné.Kdyby ste někdo wěděl,jak dát na blog wideo nebo obrázek,tak mi napište do komentíků,předem díky:) A tady je k dispozicí další wymyšlený smutný příběh,budu ráda,když si ho přečtete:) Tak se tu mějte. http://verdunka-ewinka.blog.cz/1102/pribeh-c-8-konecna-cesta

Příběh č.8 (Konečná cesta)

21. února 2011 v 15:00 Příběhy
Thak a je tu po dost dlouhé době smutný příběh:) Napište do komentíků,jak se wám líbil a zdali mám psát další příběhy,ae jedině smutné nebo strašidelné.:)


KONEČNÁ CESTA

Pořád se mi v hlaě promítá ta šílená věta. Vždycky jsem nesnášela letadla, ale od včerejšího rána ještě víc! Nikdy jsem letadlem neletěla, ale moje zesnulá maminka ano a doplatila na to svým životem. Už sedm let tu není a je to pro mě tak těžké. Ale minulost už nevrátím, zůstanou mi vzpomínky. Včera mi Honza oznámil, že poletí na rok do Ameriky, aby měl nějaké ty zkušenosti.
Hned jsem mu to zatrhla, ale copak mu mohu rozkazovat? Chodíme spolu přesně pět let a pár měsíců a kdyby se mu něco stalo, jako mé mamince, zhroutila bych se. Ale on je tak tvrdohlavý, že si nedá říct. Možná ho v tom chápu, nezažil to co já ohledně mé maminky. Ale já o něj vážně nechci přijít, ach jo... Je pro mě celý život, i s mým tátou. Nedokážu si život bez něj představit. Vlastně ani nevím, proč by měl zemřít, to s maminkou mohla být náhoda, ale mám prostě odpor k letadlům. Kdyby aspoň neletěl, ale copak je jiná možnost? Není a kdyby byla, on by chtěl letět. Také nikdy letadlem neletěl, ale co když to bude jeho první a zároveň poslední let.
Z toho ukrutného přemýšlení mě vyruší zvonek u dveří. Kdo to asi bude?...Nečekaně - Honza. Jsem tak ráda,že ho zase vidím, vždycky mi zpříjemní náladu. Vlastně,od včerejšího dne si tím už nejsem tak jistá.
,,Ahoj miláčku, přišel jsem ti něco říct." , oznámil mi hned na uvítanou. Je mi jasné,že se to týká té prokleté Ameriky. ,,Ahoj Honzo, povídej, co máš na srdci?". To,co mi však sdělí, jsem nečekala ani v tom nejhorším snu. ,,Lásko odlétám už zítra v 11 hodin dopoledne, ještě se přijdu rozloučit, slibuju. A za rok se ti vrátím, neměj strach, vždy tě budu milovat." řekne a já nemám slov, neudržím své emoce a rozbrečím se mu přímo do náruče. Potom mě začne líbat a strávíme spolu celý den. Zítra ho vidím naposled.Uvidím ho až za rok, aspoň doufám.
Nemůžu spát, nemůžu, prostě to nejde! Nechci ho zítra vidět naposled tento rok, chci ho vidět každý den, jako tomu bylo vždycky.
Už v 8 hodin ráno se u nás rozezní zvonek a mně je jasné, kdo to je. Přišel se rozloučit... Dát mi pusu, zbývá jen doufat, že ne naposled. Jsme spolu hodinu a půl a Honza už musí jít, aby ještě stihl přijet na letiště, nemáme to zrovna nejblíž. Ještě před tím, než přijel, jsem přeřídila hodiny. Nemá ve zvyku nosit hodinky a proč by se díval na svůj mobil, kolik je hodin. Já vím, je to ode mě hnusné, ale já vážně nechci, aby letěl, nechci! Tudíž není půl desáté, ale půl jedenácté. Honza si však stále myslí, že je půl desáté, ale pravdu znám jen já. Snad mi odpustí...
,,Počkej Ani, někdo mi volá....Aha,Lukáš." Ano, Lukáš, jeho veký kamarád, co s ním má letět.
,,Děláš si srandu, Anno??! Lukáš mi volá, kde se zdržuju, že to těžko stihnu! Ty máš špatně nařízené hodiny nebo co? Byl to úmysl, že?Je mi to jasné! S tím jsem tedy nepočítal, zbohem" řekl mi a já jsem v šoku, utíkám za ním, ale nestačím ho. Sedí ve svém autě a snaží se to stihnout, ale nemá přece šanci.
,,Honzo počkej, Honzo, prosím! Já to neudělala ze zlého úmyslu, prosím odpusť mi, miluju tě! Stejně už to nestihneš." řvu za ním, ale marně, už zabočil a obávám se, že už mě nikdy nebude chtít spatřit. ,,Slečno je Vám něco, nechcete pomoct?" ,,Nechte mě být, jsem mrcha, nezasloužím si pomoc, tak běžte pryč, vypadněte!" řvu na bezmocnou starou paní, co byla tak ochotná a nabídla mi pomoc, ale tu si já opravdu nezasloužím. Napsala jsem Honzovi nejméně pět sms s omluvami, volat mu nemá cenu, nezvedl by to, kdežto sms si může přečíst aniž bych to věděla. Celý den sedím doma a sleduju mobil, až mi napíše sms, že je v pořádku, že sedí v letadle (což si tedy vážně nemyslím) nebo že je doma. Už to nevydržim, musím mu zavolat, slyšet jeho hlas a větu, která zní - "Odpouštím ti", ale dočkám se? ...
Nezvedá to. Celý den utekl jako voda a já ho jen proseděla, propřemýšlela a probrečela. Vůbec mi neodepsal na ani jedinou sms a nezvedl telefon, ipřestože jsem mu volala nejméně šestkrát. To jsem ho vážně ztratila? Bože to snad ne...
V půl osmé u nás někdo zazvoní, bože on mi odpustil, pomyslím si. Bohužel se mýlím, nepřišel totiž Honza, ale jeho zmiňovaný kamarád Lukáš, který s ním měl letět. Co ten tu probůh dělá??
,,Anno, přišel jsem ti něco říct..." --- ,,Co se stalo? Jaktože nejsi v Americe, ty neletíš? A kde je Honza? Kde je, počkej, je v pořádku, že ano? Tak povídej!"--- ,,Není, je mrtvý...Měl vážnou autonehodu, při které zemřel. Dozvěděl jsem se to těsně před odletem a nemohl bych odletět bez něj. Kdyby nespěchal, nestalo by se to." Nééééééééééééééééééééé,já snad neslyším, tohle nemůže být pravda, on neměl zemřít, on ne! To já, to já - ta mrcha, já, která jsem ho připravila o život.
Již ouběhl rok, přesně rok od nejhoršího dne v mém životě. Budu mu navždy věrná a nikdy na něj nezapomenu. Kdybych mu tenkrát neprovedla tu hnusnou věc, mohla bych ho dnes po roce vidět, viděla bych, jak se vrací s veselou náladou z Ameriky, vítá mě a dává polibek na přivítanou. Ale jak je to doopravdy? - Leží pod zemí, nad sebou má několik květin a kdo za to všechno může?Kdo?? Já...
,,Odpusť mi miláčku, budeš v mém srdci navždy, vždy tě budu milovat, jako si to řekl jednou ty mně...Navždy." Řeknu do vzduchu, položím květiny na jeho hrob a tiše odcházím... Přemýšlet,jak by to byl dnes úžasný den, kdybych ho do té Ameriky pustila...

Jaromír Nohavica-Tři čuníci

21. února 2011 v 10:30 Videoklipííísky
Tuhle písničku zná snad každý,hlawně z dětstwí:)Je úžasná,dá se skwěle zazpíwat a zasmát se u ní xDD Je dětská a zároweň si ji můžou poslechnout i dospělí.

Billík s Andreasem

20. února 2011 v 16:25 ♥BILLÍSEK KAULITZ♥
Boužel je to fotka od  stalkers.Je widět jaké "mají" soukromí:-/Ikdyž přiznáwám,že thaky bych se k nim nejradši co nejblíže přiblížila,ae nikdy bych nic nezweřejňwala nebo tak,nemam ráda tyhle stalekers,nawíc se mi hned wybawí to,co se stalo dříwe Tomowi...Ae Billovi to tam sluší a Andrease bych skoro ani nepoznala,jak je i obarwenej:)A určitě to je foceno dříw podle oblečení.


Bill:,,Valentýna neslawím,protože nemám přítelkyni"

20. února 2011 v 13:33 ♥BILLÍSEK KAULITZ♥
Super jako wždy:):-*

" proč ji nedáš něco jako auto nebo diamant?" To myslí wážně nebo ne??:D Ae řekla bych,že Bill by to byl schopnej udělat:)


http://www.j-wave.co.jp/blog/saturdaysonic/images/110212_world_02.jpg
12.02.2011- J-wave(JP): Interview

Tento týden jsme se setkali s fenomenální německou rockovou kapelou Tokio Hotel. Nana Otsuka se s nimi setkala včera a dotazovala členy Tokio Hotel, kteří navštívili Japonsko.

K dnešnímu datu prodali více jak 7 milionů alb! Jsou nejúspěšnějšími interprety Německa za posledních 20 let. Tento týden Tokio Hotel udělali debut v Japonsku.

Včera v budově v Tokiu, jsem šla navštívit kytaristu Toma, jeho dvojče - zpěváka Billa. Také jsem se setkala s basistou Georgem a bubeníkem Gustavem.

Stá třicátá sedmá návštěvnost

20. února 2011 v 12:05 Návštěvnooost
Woow nějak se mi zwýšila náwštěwnost;)

Navstevnost za minuly tyden (7.2. 2011 - 13.2. 2011) je:
Pondeli: 38
Utery: 35
Streda: 31
Ctvrtek: 54
Patek: 36
Sobota: 34
Nedele: 57

Celkem: 285


Bravo 4/11

20. února 2011 v 8:29 BRAVO
INFO: Nové Bravo je tu! - foto


Hot News!

Willow Smith * Miley Cyrus * Rihanna * Justin Bieber * Ed Westwick * Lindsay Lohan * Rupert Grint a další superstars!


Paparazzi!

Jak a s kým si hvězdy v těchto dnech užívají u moře?


Bitva POP STARS! Lady GaGa vs Britney Spears!

Jedna slaví comeback, druhá je z toho na prášky!


Katy Perry

... v seriálu How I Met Your Mother!


Josh a Zac z Paramore jdou Hayley po krku!GLEE od A do Z!

Všechno, co musíš vědět o tomhle super seriálu!


Rozhovor

...s Avril Lavigne!

Avril říká: "Obdivuju Ke$hu!"Nezapomenutelný Heath Ledger

3. výročí smrti a vzpomínky jeho velké lásky, Michelle Williams

Breaking Dawn

O čem bude nový díl ságy Stmívání


Cool kouzelník Pavel Dolejška

... ti prozadí, kdo je jeho vzorem a přidá i nějaký ten "návod" na super kouzlo!


Nový moderátor BRAVO TV

Cool beatboxer NASTY!


Test

Dáváš najevo emoce?

Tělo a sex: Holčičí prsa!

Vše, co chceš vědět!


Fotoromán

Žárlivost bez hranic!


Movie

Fighter

Report: Domácí teror!

Co dělat, když ti ubližuje někdo z rodiny?


Songbook:

Xindl X - Chemie // Bruno Mars - Grenade
+ 4 x cool poster!

Glee
Britney Spears
My Chemical Romance
The Vampire Diaries

Bill a skating rink(11.2./11)

17. února 2011 v 18:18 ♥BILLÍSEK KAULITZ♥
Sport nemam ráda,ae bruslení na ledě,to je moje♥Jak ráda bych s nim šla,je rozkošnej:-*


Nihon TV:Sukkiri(09.02.2011)

17. února 2011 v 16:35 ♥TOKIO HOTEL♥
Hned sem si to musela stáhnout,je to moc úžasný♥Klukům to sluší a sou hezky šťastní a co se týče Billa,tak až na tu delší náušnici w lewém uchu se na něm nedá dle mě nic wytknout:)Na konci,jak jedí ty pochoutky,tak si wšimněte jak to Billovi spadlo,to je úplně skwělý moment a srandowní:D:-*Bravo Girl! 4/11

17. února 2011 v 12:42 Bravo Girl!
INFO: Nová Girl je tu! - foto
BEAUTY&BODY
8 Miley a její beauty & body & fi tness triky!
12 Magická síla tvých vlasů


MÓDA & TRENDY

4 IN versus OUT
6 Hledáš tu NEJ šálu?
7 Styling podle princezny!


BOY ZÓNA

20 Klučičí hlášky
22 Zpověď
27 Jak si u kluků obstarat super pověst?


STARS

11 Vítej ve světě Miley
32 Tohle miluje Zac EfronACTION

28 "Ukousla jsem si jazyk!"
29 Jíst se musí!


TEST & FUN

30 Crazy story
33 Křížovka
38 Líbáš jako holka klučičích snů?


INTIM & EMOCE

34 Poradna s Laurou
35 Nebuď na to sama!


SPECIÁL

14 Víš, co si o tobě myslí ostatní?
36 Poznej, kým jsi byla v minulém životě!


V KAŽDÉM ČÍSLE…

40 Fotoromán
Nejsem mu dost dobrá?
46 Horoskop

Stá třicátá šestá návštěvnost

17. února 2011 v 11:16 Návštěvnooost

Navstevnost za minuly tyden (31.1. 2011 - 6.2. 2011) je:
Pondeli: 32
Utery: 27
Streda: 27
Ctvrtek: 30
Patek: 34
Sobota: 32
Nedele: 35

Celkem: 217

TH-Tokyo airport(7.2/10)

16. února 2011 v 19:22 ♥TOKIO HOTEL♥
Jůů to je tak rozkošný ňuníček,sice wypadá jak malinkej,ae e roztomilej a nehorázně mooc mu to sluší♥♥♥Zlepšilo mi to náladu a potom mi boužel nějaké holky náladu zkazily,páč začly psát něco o tom,že je to prawé apod.,ae to tu nehodlam rozebírat a doufam,že wy také ne.x)Je to úžasný:-*:)
download
73 pics by moai
TH-InRock pics

16. února 2011 v 17:11 ♥TOKIO HOTEL♥
  
  TT-Smysl života

14. února 2011 v 20:11 Téma týdne
S tématem "Smysl života" souvisí i výraz "Cíl". Pro někoho z Vás to nemusí nic znamenat, ale aniž by si to kdokoli uvědomil, je to pro život hodně důležité. Člověk, který nemá cíl, nemůže trefit. Mnoho lidí má cíl, ale ani o tom nemusí vědět a neuvědomuje si to, nezamýšlí se nad tím. Pro mě je tohle jedna z nejdůležitějších věcí v mém životě a jsem za to vděčná hlavně Tokio Hotel, kteří mi dali tu možnost se nad tím zamýšlet a budovat si vysoké i menší cíle. Pro někoho může být cíl čili smysl života např. založení rodiny, i to se dá považovat jako cíl. Chceme něčeho dosáhnout... Já osobně mám více než jen jeden cíl. Neumím si představit, kdybych neměla svůj cíl, motivaci k životu a smysl života (tyto výrazy spolu velmi souvisí). Asi by mě ten život ani nebavil žít a to je ten důvod, proč to považuju za jednu z nejdůležitějších věcí. 
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vlastně žijeme? Já ano a mockrát, určitě nejsem sama. Proč nás Bůh či někdo jiný stvořil? Proč, když stejně každý jednou zemřeme? Ví někdo z Vás odpověď? Asi ne, maximálně na to můžete mít svůj vlastní názor a můj názor je právě ten, že bychom si měli stanovit ten náš vlastní smysl života/cíl a jít si za tím, abychom měli dobrý pocit z toho, že jsme něčeho dosáhli, něčeho, co byl náš zmiňovaný smysl života a udělali si tím radost. Důležité je si za tím jít a projevit snahu, protože už z toho dobrý pocit vzniká. 
Co si o tom všem myslíte Vy?

Sraz w Praze(12.2./11)

13. února 2011 v 19:14 Jááá
Wčera 21.2. byl oprawdu dokonalý den!♥Za to děkuju mé 2.nejlepší kamarádce Lassince:-*Bylo to bezkonkurenční,nádherný!Mooc mi to chybí a stýská se mi,ae sem ráda,že si skoro každý den woláme,píšeme a máme možnost scházet se takle po měsíci:)Mooc se těšim na příště za měsíc,to ti dam i dáreček.Byly sme spolu 7 a půl hodin a tak rychle to uteklo,furt sme kecaly,že nebylo ani 10 sekund co bychom nekecaly??x)Máme si toho tolik co říct,stejný názory,wkus a wšechno.Mooc si tě wážím ani newíš jak,nikdy sem nepočítala s tim,že najdu druhou spřízněnou dušičku w mém žiwotě a že k někomu budu mít takowou důwěru jako k Verče,ae našla sem tebe,meine Schatzi♥;)A ta sranda s tebou,ty wýtlemy:D:D
Na začátku muj táta nebo-li úchyl,pak Inwalidowna (=inwalidowé)xDD Já často špatně rozumim,no,ae wznikla z toho pěkná sranda*lol*.Nejlepší to bylo stejně s létajícim prasetem:D A nemyslíme to špatně xDD Pak klobása,no ježiš xD Podwazky,disko tyčka,bičík a další naše wěcičky,wíme jen my:-*:D A na tom konci,no,to radši nebudu komentowat,ae konečně sem se prosadila a zwýšilo mi to tam sebewědomí:)Měla sem tam tebe jako oporu...A to naše trojitý loučení,to bylo thaky super:)Ich liebe dich meine Schatzi,nemohu se dočkat příště♥DĚKUJU
Fotky pod perexem.

Poznávačka5-KONEC

11. února 2011 v 17:10 Poznávačky
1).Kdo je dole na obrázku??(pro toho kdo neví-iniciály GL)
2).Máš ho rád/a??
3).Důvod,proč ho máš nebo nemáš rád/a??
4).Jak dlouho ho znáš??
5).V jaké skupině hraje/zpívá??
6).Jakou má ve skupině funkci??a

Zumba-Africa

11. února 2011 v 14:05 Zumba
Myslím,že se nebude líbit jen wyjimkám,protože je to naprosto dokonalá písnička♥Tancujeme ji úplně stejně jako tady we wideu až na ten konec(tam předwádíme hraní na kytaru),sice je to skoro pořád stejný tanec,ae je to moc zábawné a hlawně na začátku jak se skáčem a de dopředu se každému prostě musí na twáři wykouzlit úsměw:)Nejdříwe sem ji brala jako normální obyčejnou písničku,ae teď ji musim pořád poslouchat,je bezwadná!!!♥Umim ji nazpaměť.Zumba-Calypso

10. února 2011 v 18:24 Zumba
Při této písničce se mi wždy zlepší nálada a naladí mě do radosti,aspoň na zumbě,protože je fakt úžasná!Hezky žiwá a radostná.Tancujeme ji poslední dobou každý týden a skoro úplně stejně jako w tomto wideu.♥Zaujala mě hned napoprwé což bylo asi w polowině záží;)