pixelNOVINKYpixel

Březen 2011

Georg má narozeniny!

31. března 2011 v 20:05 ♥TOKIO HOTEL♥
Táák Georgu,přeju ti wšechno nejlepší k twým dnes už 24. narozeninám!Bože jak to letí...:) Se swou přítelkyní se ti doufám daří,tak ať se ti splní twé další sny!:)
By WerdunQa


Tokiáčci for Japan

30. března 2011 v 14:27 ♥TOKIO HOTEL♥
Počítala jsem s tim,maj srdce na spráwnym místě miláčci♥:)
Po zničujícím neštěstí v Japonsku potřebují místní obyvatelé naši podporu. Z tohotu důvodu odstartovali Bill, Tom, Gustav a Georg velkou TH kampaň s plackami. Získej TH-Japan set placek a celý výtěžek z prodeje půjde rovnou japonskému Červenému kříži. Za set můžete darovat 5 €, 15 € nebo 25 €. Ukaž svůj zájem a pomoz lidem v Japonsku.
Obrovský dík Billovi, Tomovi, Gustavovi & Georgovi a všem, kteří tuto akci podporují.


Třídění SB13

27. března 2011 v 12:00 | $ MisS. MiX $ |  SBéčQa

Napište do komentářů,že jste to widěli,díky.

Valčík na rozloučenou

25. března 2011 v 15:52 Kulturní deník
Autor-Zuzana Francková
Ilustrace-nebyly použity
Vydalo-nakladatelství Petra
Rok vydání-2007
Počet stran-117
Hlavní postavy:
Jolana
rodina Jolany
Luboš
Kristýnka
Simona
Pavla

Psala jsem,že tato spisovatelka není příliš dobrá,ale asi měním názor.Pročítala jsem si od ní asi pět románů co jsem četla a zjistila jsem,že píše "životní" knihy,které vedou k zamyšlení.Tento román s úžasným a smutným příběhem zároveň je toho důkazem.
Hlavní hrdinka,slušná a statečná Jolana, "omylem" otěhotní se sukničkářem Alanem,který ji hned odkopne.Matka ji vyhodí z domu,a proto se odstěhuje ke své milované chápající babičce.Jolaně se narodí dcera Kristýnka,která je vychovávaná také svou prababičkou.Ta ale zemře,a tak Jolana zůstává s dcerou sama a nese to velmi těžce,protože babička jí byla vším.Ve své nové práci se seznamuje s Lubošem a oba se do sebe zamilují.Když to prozradí své již 3-4 leté dceři,netuší jakou udělala chybu.Ta totiž začne žárlit a hodně se stresovat,což je proni nebezpečné.Jolana se rozhodla,že počká jak to bude dál a vztah s Lubošem radši ukončí,ten však nesouhlasí a řekne,že na ni bude čekat klidně do konce svého života.
Tento román skončil dobře i špatně.Jolanin život je vážně krutý a věřím tomu,že nakonec s Lubošem stejně bude.Hodně jsem brečela,u tohoto románu nelze nebrečet.Motýlí čas

24. března 2011 v 16:22 Kulturní deník
Autor-Radka Zadinová
Ilustrace-nebyly použity
Vydalo-nakladatelství Petra
Rok vydání-2007
Počet stran-125
Hlavní postavy:
Helena
Elena
Aleš
Kamil
Eda

Už popis tohoto románu mě moc zaujal a samotný obsah byl ještě zajímavější.
Helena a Elena jsou dvojčata a i přesto se každá něčím liší.Jak vzhedem,tak i povahou.Helena se nemůže rozhodnout mezi dvěma kluky.Napadne ji plán,při němž ji má Elena zastoupit.Změní svůj vzhled a chodí místo sestry na rande s Alešem,mezi tím,co Helena je na rande s Petrem.Elena je zamilovaná do nejlepšího kamaráda Kamila,ale časem se zamiluje do Aleše,problematického kluka.Nakonec i přes veškeré problémy je s ním, a co její sestra?Za zůstala bez partnera.
Musím přiznat,že si myslím,že autorka této knihy na to šla docela rychle a děj zbytečně urychlovala,ale to nezmění můj kladný názor na Motýlí čas.Vymyšlený děj byl opravdu zajímavý,ale bylo mi líto ELeny,protože byla často oklamována.


Stá čtyřicátá první návštěvnost

24. března 2011 v 12:11 Návštěvnooost

Navstevnost za minuly tyden (7.3. 2011 - 13.3. 2011) je:
Pondeli: 38
Utery: 24
Streda: 29
Ctvrtek: 32
Patek: 19
Sobota: 35
Nedele: 27

Celkem: 204

Tokiáčci dali dary pro Japonsko

23. března 2011 v 17:25 ♥TOKIO HOTEL♥
Já s tim počítala,známe je...:)♥Super...Sice žiwoty to nikomu newrátí,ale je widět,jak na tom klukům( a nejen jim) záleží.Co se týče toho Japonska,je to wážně katastrofa,nemam k tomu slow:(((Snad se ta situace bude postupně zlepšowat,jako tomu bylo např.na Haiti.


Bravo 6/11

23. března 2011 v 16:42 BRAVO

INFO: Nové Bravo je tu! - foto

Hvězda Big Bang Theory
Kaley Cuoco!

10 killer faktů

o zpěvačce Natalii Kills!

Eminem

Tajemství jeho přívěsku odhaleno!

Tisíc a jedna noc

Fenomén s pohádkovým názvem...

The Vampire Diaries Stars
Nina & Ian

Přiznali svou lásku!

Miláček hvězd jménem Bruno Mars!

Kdo všechno ho zbožňuje?

Expřítelkyně Dr. Murraye:

"Volal mi, zatímco Michael Jackson umíral!"

Mandrage slaví:

10 let na scéně!

Nálož dárků pro tebe!

Soutěž o 85 super cen!

Taylor Swift randí s...

Adamem Youngem (Owl City)!

Avan Jogia

Proč mu dala Miley kopačky?

Katy Perry:

"Nenáviděla jsem svoje prsa!"

Tokio Hotel

Stylově v Tokiu!

"Green Day jsou bačkory!",

pomlouvá je punker ze Sex Pistols!

Linkin Park

Pořádně nahlas na tour!

BRAVO ti přináší: Hudební minikurz s Ewou Farnou!

První díl v tomto čísle!

Patricie

Nová česká zpěvačka!

Kapela Koblížci

v rozhovoru pro Bravo!

Holčičí tělo:

Pohlavní orgány

Exkluzivně:

Fotoromán s kapelou THE WANTED!

Report: Uč se, cestuj, objevuj!

Prožij školní rok v zahraničí!

Hot News!

Známé stars v seriálu The Simpsons * Alexandra Burke * Lady GaGa * Amanda Seyfried * Miley Cyrus * Demi Lovato * Justin Bieber * Vanessa Hudgens * Pixie Lott * Alex Pettyfer * Kelly Osbourne * Ashley Tisdale * Pink * Joe Jonas * ČS SuperStar...

+ 4 x Cool poster!

How I Met Your Mother, The Black Eyed Peas, Breaking Dawn, Ke$ha

Stý čtrnáctý uživatel

23. března 2011 v 16:21 Zablokovaní uživatelé
Mam dotaz:To se nemůžeš pořádně rozhlídnout po příslušné rubrice??:-/
1 Sejmii* Sejmii* | Web | Před 8 minutami | Reagovat
am mám dotaz.. : baví tě focení?? ano?? tak se přihlas do soutěže kterou jsem nazvala Užij si s fotákem!!! :) Více se dozvíš na mém blogu doufám že se přihlásííš!! :)

Stý třináctý uživatel

23. března 2011 v 16:05 Zablokovaní uživatelé
Já bych byla vděčná,kdyby si tohle napsala někam jinam!
4 ElisMiss ElisMiss | Web | Včera v 18:16 | Reagovat
ahoj prosím muzes mi hlasnout na http://foto-maky.blog.cz/1103/sonjmeno-finale-6-kolo#komentar87979513 budu ti moc vdecna jo a prooomin za reklamu kdybys chtěla tak klidne hlasnu taky staci napsat předem děkuju 8-O

Žíznivé sny osudu

23. března 2011 v 14:04 Kulturní deník
Autor-Jaroslava Hofmanová
Ilustrace-nebyly použity
Vydalo-nakladatelství Petra
Rok vydání-2007
Počet stran-142
Hlavní postavy:
Radka
Michal
Sylva
Ondra
Markéta
Jakub,Sylva
pan Samek

Přiznávám,že mi tato kniha utkvěla dlouhou dobu v mé paměti.
Sotva osmnáctiletá středoškolačka se provdala za Michala,který měl mnoho zkušeností s alkoholem.Radka si naivně myslela,že kvůli ní pít přestatne,to se ale mýlila.Byla slepě zamilovaná a kvůli tomu přehlížela Ondru,který o ni dlouho jevil zájem.Radka byla dvakrát těhotná,ale vždy potratila.Zato její matce se dařilo a dokonce porodila bez problému Denise.Po pár letech zemřela na rakovinu a Radka byla sama.S michalem měla problémy kvůli alkoholu a penězům,které skoro všechny propil a prohrál na automatech.O několik let později se jí narodily dvě děti,Sylva a Jakub.Nakonec,když už to nezvládá,se rozhodla pro Ondru,který jí nabídl spokojený život.
Tuto knihu rozhodně všem doporučuju.Mohou ji číst i starší lidé,protože je poučná a bohužel i reálná.Líbilo se mi,že jsou v knize zaznamenány různé životní události,např. potrat,porod,Vánoce,dluhy,alkoholictví,podvody apod.

THáčci in Tokyo(8.2./11)

21. března 2011 v 17:03 ♥TOKIO HOTEL♥
To je nehorázně krásnej pohled widět je,jak jsou šťastní,předewším Bill!:)TOHLE si zaslouží za to,jací jsou a co wšechno dokázali.Splnil se jim jejich nejwětší sen a moooc jim to přeju.Je tak pěkné díwat se na ty rozzářené obličeje,nemám slow:-*
Jsou to jedny z nejhezčích fotek Tokiáčků,které jsem kdy widěla,to jako fakt:)

TT-Kouření

20. března 2011 v 0:46 Téma týdne
Na kouření nelze mít asi jiný názor než buď kladný nebo záporný. Nebo se snad najde někdo, kdo na to nemá žádný názor? Já myslím, že ne. Můj názor na kouření je samozřejmě záporný a tak to také zůstane. Bohužel v této době se najdou dokonce i sedmileté děti, co kouří. Existují i rodiče, co své děti kouřit učí, tohle nikdy nepochopím. Na kouření by se nenašel ani jeden klad, pro mnohé z kuřáků je "klad" takový, že Vás to uklidňuje, ale jak tomu je doopravdy? Není to třeba jen Váš osobní pocit? Nevím, já osobně jsem nikdy kouřit nezkusila a ani nechci. Tomu, kdo mi nabízí cigaretu hned odpovím záporně a můžu říct, že jsem na to hrdá, protože v této době vážně není tolik lidí, kteří kouřit nikdy nezkusili. Cigarety = Drogy, aspoň pro mě to tak je. Jak víte, cigarety obsahují nikotin,na kterém se ta závislost utváří, proto je to droga, ikdyž samozřejmě ne taková, jako je třeba marihuana.
Chápu, že na tom jsou lidé závislí, ale vysvětlí mi někdo, proč to vůbec zkouší?? Snad kvůli tomu, aby je ostatní přijmuli do party? Potom to tedy žádná parta není, maximálně parta ubožáků, ale tak to bohužel je a bude. Nebo to zkouší, aby byli IN? Při čemž jsou samozřejmě OUT dle mého názoru. A nebo to zkusí, protože si myslí, že jim to pomůže ze stresu a nebo jsou prostě jen zvědaví. Dříve mi kuřáci hodně vadili, teď už jsem se s tím tak nějak smířila, ale stejně budu mít ke kouření vždy odpor. V mém okolí ( a nejen v mém) kouří plno lidí, najdou se členové mé rodiny co také kouří a vymluvit si to nedají, ale proč? - Závislost, to blbé slovo (v tomto případě).
Proč si místo toho nenašetřit na něco suprového a na něco, co se nám bude do života hodit, než na cigarety?
Proč si kazit zuby, nehty, kůži, plíce a hlas do budoucna? Všechno je to zbytečné.
A proč si zvyšovat možnost, že budeme mít rakovinu plic? Není to škoda, kvůli blbým cigaretám? Já myslím, že velká. Zaráží mě na krabičkách od cigaret nápis : "Kouření škodí zdraví / Kouření způsobuje rakovinu" K čemu to na cigarety píšou, když se to prodává? To nepochopím. Ale jsem ráda, že to zdražili.
Co si o tom všem myslíte Vy?

Rok po koncertě(15.3.2010)

15. března 2011 v 23:44 Jááá
Tolik jsem se těšila, že napíšu dlouhý článek na tento velice významný den, ale jaksi na to nemám náladu, je mi příšerně, ale počítala jsem s tím. Kdybych sem měla napsat vše co cítím a co mám v sobě za emoce a pocity, nestihla bych to ani během dne. Ani v mé knížce o Tokio Hotel jsem se pořádně na 483% nevypsala, a to jsem popsala 6 velkých papírů A4! Nebudu se tu rozepisovat. Byl to nejlepší den mého života a chtěla bych ho vrátit, tak moc, opravdu♥:( Jsem za to vděčná a věřím,že brzy je znovu uvidím a nejen já samozřejmě. S ČR sice nepočítám, ale s Německem ano a doufám, že to bude co nejdříve. Protože to ONI jsou moji drogou. To ON mi dal cíle a za tím si půjdu, Verunka a Lassie vědí... Tak mooc, šíleně moc bych jim chtěla poděkovat za to, že jsem mohla ty skoro 2 hodiny být v jedné místnosti s nimi (NÍM).x( A teď? Čas to vzal...Ale brzy,brzy se to zopakuje. Kolem 10. hodiny jsem stála s dědou před Teslou, všude plno lidí čekajících na koncert té nejlepší sklupiny, a když jsem tam byla teď v neděli, tak tam byla jen auta. Kolem 12. hodiny jsem seděla s dědou v restauraci naproti Tesla Aréně a radovala se z toho, že zanedlouho uvidím kamarádku Adrianu, se kterou jsme se tam stejně nakonec nemohly najít:) Ovšem dnes jsem místo toho psala test z Biologie. Přesně v 15:30 jsem poprvé viděla vycházet Toma z tour-busu (mám to natočené), potom i ostatní členy akorát kromě Billa:( Dnes jsem místo toho byla venku. Kolem 7, jsem stála v té největší tlačenici a myslela jsem, že umřu. Dnes jsem šla domů z doučování a co bych dala za to, cítit ten pocit strachu a "umírání" znovu. V 21:09 jsem HO/JE porpvé spatřila, začli hrát písničku Komm a co dnes touto dobou????? Vzpomínám a brečím, zároveň se usmívám. Potkala jsem mnoho lidí, ale skoro s nikým nejsem pořádně v kontaktu. Ale to není až tak důležité, můj první sen a přání se mi splnil a teď potřebuju další dávku:)...
DĚKUJU ZA VŠECHNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sraz w Praze(13.3./11)

14. března 2011 v 0:21 Jááá
Skwělé,naprosto skwělé♥Tahle neděle byla oslawa TH po roce,co tu koncertowali a tu oslawu sem si užila s mojí Lassinkou:-*Hrozně se mi stýská:(Sice si woláme a píšeme skoro každý den,ae i thak.Sem ráda,že se můžeme wídat jednou za měsíc a teď už i wíckrát,třeba jednou za 2 týdny,což je super.Za 3 týdny se widíme znowu a už teď se nemohu dočkat:-*
Mam tě šíleně moc ráda,wšak ty wíš,už sem ti to řekla,když sem ti přála:)Nejlepší je naše loučení w metru,aspoň tam spolu můžeme jezdit;) Doufam,že si s tebou příště budu moct dát klobásu:D KFC bylo stejně nej xD Takowý wýtlemy tam,no ještě teď nemůžu xDD-KOST:D ,,Fuj,co to je""*lol* A nebo Holešovice,ach jo,tak rychle to wšechno uběhlo x´((Musíme tam jezdit a do O2 Arény thaky. ,,Budeme se střídat po dwou písmenkách a wdycky jedna bude hlídat,jo??"---,,Rychle!":D Skwělý,napsaly sme to perfektně x) A hezky sme se nafotily,tyhle fotky se powedly zatim nejwíc,jsou pod perexem(ne wšechny):)
Koupila sem si tričko I love Berlín a až si ho příště kupíš i ty,bude to super.Thaky sme widěly Jiřího Mádla a díwal se na nás,no ono se na nás celkowě lidi díwali,wiď?:D Určitě sem plno wěcí nezmínila,ae ty je wšechny wíš,děkuju za naprosto opět úžasný den s tebou a těším se na příště:-*ICH LIEBE DICH
Nawrát do Tokia w čerwnu?

13. března 2011 v 13:55 ♥TOKIO HOTEL♥
Sem moc ráda,když sou w Tokio,jelikož je widět jak jsou šťastní a tudíž mam radost i já:) Nej by sice bylo,kdyby byli w Německu(což určitě brzy budou),ae za Tokio sem taky ráda,užíwaj si swuj sen a to jim moc přeju,protože si ho jako jedni z mála zaslouží.♥ Mam lepší pocit,když sou w Tokiou a ne w L.A.:) Těšim se,až tam budou.


Bill: Myslím, že se vrátíme... nic není ještě pevně stanoveno, ale myslím, že se rozhodně vrátíme v červnu, možná dřív. Chceme zahrát víc živých show, takže opravdu ještě nic není pevně stanoveno, ale určitě přijedeme.


Eminem ft. Lil Wayne-No Love

13. března 2011 v 11:08 Videoklipííísky
Mam ji na profilu na lide.cz:) A co mi to wždyky připomene?? - Přiopilýho Toma s Andreasem:D Fanoušci TH wědí;)xDD