pixelNOVINKYpixel

Květen 2011

Jedward o Tokio Hotel

30. května 2011 v 18:41 ♥TOKIO HOTEL♥
Je super,že maj TH takowýhle fanoušky,kteří o nich mluwí oprawdu moc pěkně.Akorát někdo u poslední odpowědi špatně pochopil(což nemůžu pochopit:D),jak to s těma oprawdowýma dwojčata mysleli.Nejdříw sem se thaky zarazila,ae hned mi to došlo,boužel wšem ne,no co se dá dělat:)


V roce 2009 se zúčastnili britské show "X Factor" a tento rok zastupují Irsko v Eurovision Song Contest.
Znáte Tokio Hotel?
John: (zprívá "Running through the monsoon...")

Edward: Oni jsou dvojčata, my jsme dvojčata. Hodně našich fanoušků jsou fanoušky Tokio Hotel. Teď, když jsme v Německu, tak bych se s nimi opravdu rád setkal.
John: Koupili jsme si jejich desky. Mají opravdu dobré songy. Miluju "Automatic".

Oba: (zpívají "Automatic" a znají celý text)

Edward: Vzpomínám si na jejich vystoupení na MTV European Music Awards, a jak na ně pršelo. To bylo opravdu úžasné. A Bill má skvělé vlasy!

John: Dvojčata z Tokio Hotel se v porovnání s námi zdají být velmi rozdílní.: Jeden má vlasy stylizované divoce nahoru a ten druhý má dredy. Jeden zpívá, druhý hraje na kytaru. My jsme naproti tomu opravdová dvojčata.


Bravo 11/11

30. května 2011 v 17:05 BRAVO

INFO: Nové Bravo je tu! - foto

Rihanna:

"Tátovi nikdy neodpustím!"

William & Kate

Celý příběh královské lásky! Láska na první pohled? Ani náhodou!

Hustej sport: Parkour

...aneb co dokáže lidské tělo!

Report: Christina a Gesa

společně bojuí proti anorexii!

Luxusní život Miley Cyrus!

Za co nejvíc utrácí?

Game page: Kdo si hraje, nezlobí!

Jaké hry paří hvězdy?

Stá čtyřicátá devátá návštěvnost

30. května 2011 v 16:25 Návštěvnooost
Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011) je:
Pondeli: 24
Utery: 20
Streda: 29
Ctvrtek: 33
Patek: 15
Sobota: 26
Nedele: 32

Celkem: 179


TT-Budoucnost

28. května 2011 v 19:05 Téma týdne
S budoucností se velmi váže slovo CÍL, aspoň u mě tomu tak je. Nikdo svou budoucnost nezná, ale může ji přiblížit k jeho představám, ale jen pokud má ustanovené cíle - opravdové životní cíle nebo cíl, který nemá každý.
V podstatě, budoucnost má v rukou hlavně osud, který nikdo nezná. V životě je hodně překvapení, vlastně celý život je jedno velké překvapení... Nikdy nevíme, co nás čeká. Něco si naplánujeme, a najednou to není podle našich očekávání. Nebo naopak se stane něco, s čím bychom nikdy nepočítali.
Každý člověk, opravdu každý, si přeje mít "růžovou budoucnost", ale jen málokomu se to podaří. Musíme pro to něco dělat, pokud to jde. Pro někoho může být budoucnost taková, že si představuje sebe samotného bydlet u nějakého pěkného domku s rodinou, někdo jiný chce žít sám se zvířaty a nebo jsou lidé, co si přejí být slavní a to je pro ně ta budoucnost. Je toho opravdu mnoho a nemá cenu tu rozepisovat různé případy, každopádně KAŽDÝ má jinou budoucnost, každý je jiný. Nemůžeme nastavit, kdo z nás bude mít budoucnost lepší a naopak, kdo horší.
Co se týče mé budoucnosti, tak samozřejmě doufám(jako všichni), že bude podle mých představ. Bohužel jak tak nad tím poslední dobou přemýšlím, do mých plánů, do mého hlavního cíle, se mi mísí moje vysněné povolání. Vždycky jsem chtěla mít rodinný dům někde na samotě u lesa s potokem, kde budu žít s manželem + dětma a budu učit cizí jazyky na střední škole. To není nereálné, ale vzhledem k mému hlavnímu cílu to opravdu nereálné je. V životě se budeme muset několikrát rozhodnout, a tak to budu muset udělat i já. Nevím kdy, jestli do roka nebo než budu maturovat, nebo třeba až za několik let, ale jednou se budu muset rozhodnout, ať už je to kdykoli, a to je to, čeho se nejvíc obávám.
Co si o tom všem myslíte Vy? Jak si představujete Vaši budoucnost??

Mädchen aus dem All na MTV.cz

27. května 2011 v 18:27 ♥TOKIO HOTEL♥
Nedáwno byli na české MTV s klipem Hurricanes and Suns,a teď tam sou s klipem Mädchen aus dem All,no to je skwělý♥
Mam radost,mtv.cz neni pozadu,kdo wí kdy se tento klip objewí na OČKU,pokud wůbec (xD).
Před pár minutama je dohráli jako novinku a příští týden snad budou 1.,ikdyž je tam Linkin Park,to se snad zwládne ikdyž o nic nejde:)


TADY HLASUJTE pro klip Mädchen aus dem All na MTV.cz.
TADY HLASUJTE pro klip Hurricanes and Suns na OČKU.
Ethan and Ivan sing Automatic

23. května 2011 v 18:10 ♥TOKIO HOTEL♥
Ježiiiiš,já se rozplýwááám,skoro jako nad Billem xD♥Ne,to ne,ae momentálně k tomu nemam daleko:D Miluju malý hodný děti a tohle je fakt rozkošný,wšem doporučuju, i anti!:D Ten maličkej bezwadně zpíwá na swuj wěk,má swuj styl a zkrátka - někam to dotáhne;)Sem ráda,že i takle malý děti maj rádi a obdiwujou Tokio Hotel.
Tom to dal na swuj blog,že to miluje,já s tim souhlasim. Hned sem si to musela stáhnonout do wideí na ntb:D:-*Bravo Girl! 11/11

23. května 2011 v 14:25 Bravo Girl!

INFO: Nová Girl je tu! - foto

BEAUTY

14 A jde se dohola!

MÓDA & TRENDY

4 Úplně nová Em!
6 IN versus OUT


BOY ZÓNA

20 Zúčtování s kluky aneb
Tímhle nás pěkně štvete!


STARS

8 Pavlína Němcová: "Důležité je věřit si a bojovat!"
22 Tohle miluje Bruno Mars!


LOVE

18 Nech se konečně najít láskou!
32 Love story
35 Tak už přece řekni, že spolu chodíme!
36 S jakým týpkem to dotáhneš od flirtu k lásce?


INTIM A GIRLS

10 Chceš vypadat dospělejší?
16 No comment? Už nikdy víc!
34 Poradna s Laurou


TEST & FUN

12 Jak tě vidí kámoši? Znají tě?
28 Knížečka triků
31 Křížovka


ACTION

27 Zlo jménem facebook
38 Naši se rozvedli!


V KAŽDÉM ČÍSLE…

40 Fotoromán: Proti proudu
46 Horoskop

Stá čtyřicátá osmá návštěvnost

23. května 2011 v 13:11 Návštěvnooost
Navstevnost za minuly tyden (9.5. 2011 - 15.5. 2011) je:
Pondeli: 16
Utery: 17
Streda: 17
Ctvrtek: 20
Patek: 25
Sobota: 28
Nedele: 40

Celkem: 163

Tokiáčci 1. w Óčko chart s klipem Hurricanes and Suns

22. května 2011 v 15:57 ♥TOKIO HOTEL♥
Fanynky to určitě wědí a nejen ony;ae Tokiáčci jsou 1. na OČKU!:) Samozřejmě,že sem to čekala,ae i tak sem měla radost.Dáwaji to w pátek,sobotu a w neděli.Teď sou tam prwní týden a budou tam ještě asi 3 týdny,určitě pořád na 1.místě(:D)♥ Nic to sice neowliwní,ae je to dobře.Wždy když tam byli,tak se umisťowali úplně na špici a když ne,tak byli při nejhoršim 2. jednou možná 3.:) Jak wšichni wíte,sou tam s klipem Hurricanes and Suns,dokonalý klip a písnička:-*.
Co se týče OČKA,dost mě mrzí,jak se změnili a plno wěcí okopírowali od MTV. Dříwe se to jmenowalo T-Music Chart a bylo tam wždy 20 klipů a klipy tam byly aspoň týden,owšem teď tam sou 4 týdny a je tam jen 10 klipů,jako na MTV we Wishlistu.No co se dá dělat,dříwější OČKO bylo 100% lepší:)


Hlasujte ZDE .Sraz w Praze(15.5./11)

19. května 2011 v 22:29 Jááá
Ipřesto,že to sem píšu po 4 dnech uskutečnění(xD)♥,to sem napsat prostě "musim":D Strašně mě bawí psát články o srazech s NÍ:)♥ Tentokrát sme se sešly i s dalšími 2 holkami a bylo to oprawdu super,seznámila sem se s bezwa holkama,samozřejmě s TH-fans xD S Ann a Lindu už znam,naposledy sme se viděly w prosinci,ještě pořád si wybawuju náš 1. sraz s Lassie,27.12. w pondělí:PxD No tak co se týče toho nedělního srazu,nemohu se dočkat na příště,je mi wdycky tak smutno,hlawně když se loučímě w metru,ae řikam si,že se zas uwidíme:) Bylo to jako wždy wydařené a trochu jiné než jindy,jelikož sme zažili bezwa akci "Free Hugs",někdo to možná zná nebo se dokonce zúčastnil a někdo třeba nemá ani ponětí co to je xD:) Stačí si wytwořit papír/ceduli s tímto nápisem a můžete objímat lidi,nebo spíš oni za wáma by měli chodit a objímat wás,w překladu to totiž znamená "Obejmutí zdarma":) Prwně se mi do toho nechtělo,ae pak mě holky překecaly a šla sem do toho,fakt nelituju,příště zas!;) Moc milí byli jedni Čínané a jeden Němec,co se s náma anglicky bawil o tom,že takowý zwyk mají w Německu ohledně swatby,fakt skwělý:)Taky tam bylo hodně fanoušků hokeje,byl tam přímý přenos.
No prostě super srazík jako wždy♥Taky sem si koupila dost pěkné tričko,kde je nápis "I like you...you are different":)
Děkuji ti Lassie a na léto se nemohu dočkat.♥Ich liebe dich♥
Btw.Fotky poprwý nemam:D

Tokiáci budou wystupowat na MTV Video Music Aid Japan

15. května 2011 v 15:22 ♥TOKIO HOTEL♥
Jen ať si plní swuj sen,oni si tozaslouží♥ Budou-li šťastní oni/on,budu i já:))Tokio Hotel 25. června vystoupí v Tokiu na MTV Video Music Aid Japan 2011! Tuto zprávu zveřejnila oficiální webová stránka VMAJ.
Live vystoupení: Tokio Hotel, Lady Gaga, Exile, Monkey Majik, 西野カナ, SHINee a mnoho dalších.
Nezapomeňte i nadále hlasovat pro Tokio Hotel v kategorii "Best Rock Video". Hlasování končí 15. června. Hlasuj!

Stá čtyřicátá sedmá návštěvnost

15. května 2011 v 12:17 Návštěvnooost
Navstevnost za minuly tyden (2.5. 2011 - 8.5. 2011) je:
Pondeli: 31
Utery: 31
Streda: 29
Ctvrtek: 28
Patek: 18
Sobota: 19
Nedele: 29

Celkem: 185

Zumba-Bomba

14. května 2011 v 19:41 Zumba
Je to mooc krásná písnička,ae tancowali sme na ni asi jen 3krát,snad ještě někdy budem;) Našla sem to díky wideu TH,které je fakt skwělé,ty animace a wšechno,pasuje to k tomu:) Wždycky si při téhle písničce wzpomenu na TH a hlawně Billa,je to kůli tomu wideu,znam to už delší dobu:) Ae jak se na to tancuje už si fakt nepamatuju:D:/


Zpráwa od Géček pro japonské fanoušky

14. května 2011 v 18:05 ♥TOKIO HOTEL♥
Jůů,oni něco napsali??:)No to je super,nádhera:)

Konishiwa!
Tohle je zpráva pro naše japonské fanoušky a hlavně pro ty, kteří žijí v oblasti Tohoku. Jen vám chcete dát vědět, každý den na vás myslíme! A doufáme, že najdete způsob, jak zůstat silní a dál bojovat! Jste v našich srdcích.
Doufáme, že se brzy uvidíme...
Gustav, Georg