pixelNOVINKYpixel

Leden 2012

Don Omar ft. Lucenzo-Danza Kuduro

29. ledna 2012 v 11:24 Zumba
Danza Kudurooooo,no kdo by ji neznal!Jeden z nejwětších hitů:)♥Moc jsem si tu písničku zamilowala,připomíná mi spoustu wěcí.A samozřejmě,že ji tancujeme na zumbičce♥Stejně tak i Rain over me od Pitbulla,což určitě taky znáte;)
Danza Kuduro dodáwá spoustu enerie a mohla bych ji poslouchat orpawdu často!
Bude mi líto,až přestanu na zumbu chodit tam,kam chodím teď:(Psala sem už dříw,že naše lektorka bude letos maturowat a pochybuju,ikdyž kdo wí!,že bude w zumbě pokračowat u nás i další rok.Kdyžtak budu chodit někam jinam,ae už to určitě nebude ono.
No stejně - zumba je skwělá!
Les jumo-Zoomer

28. ledna 2012 v 16:32 Zumba
Jéé jak já zbožňuju zumbu♥ Konečně sme s mojí super spolužačkou zjistily,jak se tahle písnička jmenuje.Je celkem lehká na zapamatowání,ae hůř se tancuje:D Jsou tam těžké kroky na nohy a stejně si to každý tancuje jak chce,takže to wypadá zajímawě;) Posloucham ji celý den.:):-*


Bravo Girl! 2/12

28. ledna 2012 v 14:16 Bravo Girl!

INFO: Nová Girl je tu! - foto

EXTRA BOY ZÓNA

SPECIÁLNÍ PŘÍLOHA! 8 STRAN O KLUKÁCH!
31 Co všechno o nich nevíš?
32 Jaké to je s nimi kámošit?
33 Objev jeho erotogenní zóny!
34 Co s nimi dělá láska?
35 Klučičí hobby aneb fotbalem to nekončí!
36 Šmírujeme v jejich pokojíčkách:-)
38 Top klišé a předsudky
17 Inspirace: 32 přirozených looků!


BEAUTY & BODY

21 Hupsni do vany!
50 Fitko pro winter lenochy
¨

Los Primeros-Vete

27. ledna 2012 v 15:40 Zumba
Tuhle písničku sme tancowali už před rokem a wětšinou na konci,protože na konci této písničky se zpíwá "Bye Bye" a určitě wšichní wíte,co to znamená:)


Bravo 2/12

27. ledna 2012 v 13:21 BRAVO
Mám doma,protože tam jje dvoustránka o Tokiáčcích♥

INFO: Nové Bravo je tu! - foto

Bruno Mars:

Svatoušek nebo kriminálník? To co o něm víme, si za rámeček nedá!

Jen v Bravu!

Jak si hvězdy užívají zimu?

Nový seriál Brava!

O lásce & sexu! 1. díl: FLIRT!

Odhalení "MATKY" se blíží!

Na stopě tajemství TV seriálu How I Met Your Mother.

Movie:

Underworld: Probuzení 3D
¨

Stá padesátá sedmá návštěvnost

27. ledna 2012 v 11:20 Návštěvnooost
Několik desítek návštěvností tu není napsaných,ae to newadí,stejně je to jedno:D Dáwám to sem ze zwyku a abych měla přehled:)

Navstevnost za minuly tyden (16.1. 2012 - 22.1. 2012) je:
Pondeli: 27
Utery: 30
Streda: 26
Ctvrtek: 31
Patek: 25
Sobota: 20
Nedele: 32

Celkem: 191

Smazána 4 SB

25. ledna 2012 v 19:01 SBéčQa
Po dlouhé době sem na blogu konečně aktiwní a doufám,že už to tak zůstane.
Boužel mám welmi málo času,kůli učení a mému soukromému žiwotu, a když se čas najde,tak sem na blog wětšinou líná,ae to se změní:)Toho času budu wyužíwat po swém a na blog se čas určitě najde.
Trochu sem pozměnila rozpis obíhání a snad to budu aspoň z polowiny schopna dodržowat,budu se snažit.Momentálně sem oběhla a chci wám oznámit,že si necháwám pouze 3 wěrné SB.Ostatní,zbylé 4,mažu.Stejně wětšina z nich na blog nic nepřidáwá a neobíhá,takže si necháwám jen KaTHulli, TokioLaFee<3 a Lily. Newím jesi bych dále spřátelowala,kůli nedostatku času na obíhání,uwidím,ae o tyto 3 SB oprawdu nechci přijít.Tím pádem pochybuju,že budu dělat další třídění SB,možná někdy w budoucnu,ae pokud mám jen 3 SB,asi to nemá cenu:)
Tyto SB mažu:
Verča - Letos by to byly 3 roky,co sme SB,ae boužel.Určitě si to neber osobně,byla si fajn SB,ae potom se to zhoršilo a wím,žes k tomu měla důwody,takže sem to tolerowala:) Blog je ZDE.

Yuuki Kaulitz - Nebyly sme SB dlouho,ae to newadí,ipřesto si byla fajn,jenže twuj blog stejně není aktiwní. Blog je ZDE.

Nicolle Campbells - Určitě wíš,že sem moc spokojená nebyla a byla sem moc tolerantní,ae nebylo to nejhorší:) Twůj blog stejně není w prowozu,takže to nehraje nějakou roli. Blog je ZDE.

Mika Phelps - Už párkrát sme se dříwe jako SB rozdělily a poté zas spřátelily:D Ae myslím,že to nějaký wýznam nemělo,holt nebyl čas... Určitě mi na blog někdy napiš,co je new apod.:) Blog je ZDE.

Zumba-Zumba He Zumba Ha

6. ledna 2012 v 14:41 Zumba
Krásná♥ Ae už jsme ji dlouho netancowali,takže si nepamatuji kroky:D:(
Mimochodem tento týden nebudeme mít našeho učitele na TV a místo jeho 2 hodin na TV budeme prý tancowat zumbu a já to mam předtancowáwat=-O U té diskuze sem nebyla,ae prý to řikal a to se mi oprawdu nechce,ještě by z toho mohl mít někdo srandu...Kdo wí jak to bude no:D:)
Tanec mě hrozně bawí,samozřejmě hlawně zumba,ae jinak tělocwik ráda nemam a musim říct,že sem na to lempl:D Umíte hwězdu?Já ji jako jediná ze třídy neudělala,neumim ji.Ae každý má talent na něco jiného:) Nemá cenu si tim lámat hlawu.


Zumba-En Sus Marcas

6. ledna 2012 v 14:37 Zumba
Reggaeton,to je skwělý styl tancowání:)♥ Je to zajímawá písnička,kterou posloucham často.W zumbě bych ráda pokračowala ještě dlouho,ae naše lektorka letos maturuje,takže za rok už ji mít určitě nebudeme:(
U této písničky se hodně hýbe zadkem:D což může wypadat komicky.Ale je hodně lehká na zapamatowání:)